Sosyal Ağ

 

Günün Fotoğrafı

Yayınlarımız

Beni Haberdar Et!

Yazarlar

Alıntı Yazılar

Medeniyet TV

EY! israil SENİN SONUN YAKINDIR.

Editör

14-07-2014

Zulüm, kan ve gözyaşı: Ey! israil senin sonun yakındır.
Kaçırılan üç genci bahane eden güneydeki sevilmeyen devlet, Gazze’ye günlerdir bomba yağdırıyor. Siyonist işgalcilerin saldırılarına karşı dünya yine kör ve sağır. İslam ülkeleri sanki bu dünyada yaşamıyorlarmış gibi davranıyor. Yaşanan acılardan, öldürülen çocuklardan bihaber milyarder Arap emirleri zengin iftar sofralarında semiriyor.

Gazze’de yine evler bombalanıyor, çocuklar öldürülüyor, ocaklar sönüyor. Bir rutin tekrar ediyor. Alışılagelmiş ölümler yaşanıyor. Dünyanın diğer tarafında ise duyargalarını yitirmiş insanlar her sabah yine işlerine gidiyor. Siyonistler kara bir büyü ile tüm dünyayı efsunlamış sanki.  Hayvan ölümlerine bile bin kat fazla sesi çıkıyor insanlığın.

Dünya üzerinde bir Siyonist karabasan hüküm sürüyor. Oluşturdukları lobilerle, ekonomik ve medya güçleriyle hegemonyasını kabul ettirmiş bir siyonist cendereden geçiyor dünyamız. Yeryüzünde yüzyıllarca zelil bir hayat süren yahudiler büyük hedeflerini gerçekleştirme yolunda adım adım ilerliyorlar.Filistin topraklarında bir yahudi devleti kurmak isteyen ve bunun için ciddi miktarda para teklif eden siyonistler Abdülhamit Han’dan alamadıklarını yıllar sonra bedelsiz ve zahmetsiz elde ettiler. Osmanlının yıkılmasının ardından sahipsiz kalan İslam toprakları İngiliz ve Fransızların eliyle siyonistlere ve diktatör zalimlere peşkeş çekildi.

Siyonistler kurdukları yahudi devletine gereken nüfusu sağlamak için dünyanın dört bir yanındaki yahudileri Filistin’e göç etmeye teşvik etti. Avrupa’daki yahudilerin Filistin’e gitme konusunda gösterdikleri isteksizliği cezalandırmak ve göçü hızlandırmak isteyen siyonistler için Hitler bulunmaz bir fırsattı. Avrupa’daki yahudilere karşı yapılan katliamlar Filistin topraklarına yahudi göçünü hızlandırdı ve siyonistlerin eline ajitatif bir propaganda aracı verdi.

 

Her ne kadar Filistin topraklarındaki varlıklarını arttırsalar da yahudiler Filistin topraklarında kendilerini hiçbir zaman meşru göremediler. Filistinlilere karşı bu kadar hırçın ve saldırgan davranmaları bu meşruiyet sorunundan kaynaklanıyor. “Siyonistlerin seslerinin bu kadar yüksek çıkmasının nedeni suçluluk psikolojilerinin bir sonucudur.”  

Siyonist işgal devletinin yaptığı zulümlere karşı dünya milletleri sessiz kalsa da yapılan fütursuz katliamlar insanlık vicdanında büyüyen gizli bir kine dönüşüyor. Atılan her bomba, öldürülen her bebek mahşeri bilinçaltındaki öfkeyi büyütüyor ve siyonistler attıkları her bomba ile kendi sonlarını hazırlıyorlar. Gelecek yıllarda II. Dünya Savaşı benzeri bir yok oluşla karşı karşıya kalacak yahudiler için kimseler sesini çıkarmayacak ve yaşanacak bir yahudi kıyımına karşı korumasız kalacaklardır.Siyonistler öyle bir güç sarhoşluğu yaşıyorlar ki insanlık vicdanında biriken bu kini göremiyorlar. Gün gelecek kurdukları lobilerle, ekonomik ve medya güçleriyle kimseyi tehdit edemeyecekler. Böyle bir durumda yalnızlaşan yahudileri koruyacak ne bir güç ne de bir devlet kalmayacak ve siyonistler yaptıkları katliamların bedelini çok ağır ödeyecekler.

Gazze’nin bombalanmasını yazlık sinema izler gibi tepelere çıkarak seyreden sivil işgalcilerin atılan her bombadan duydukları haz yahudilerin gelecekte yaşayacakları zilleti haber veriyor. Bu manzara karşısında kullar razı olsa adil-i mutlak olan Allah (c.c.) razı olmayacak bu azgınlaşan kavmi muvahhit kullarının eliyle cezalandıracaktır.Yorum Yaz


E-posta :


saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

  • abidin
    30-07-2014

    elinize sağlık.aynı şekilde katılıyorum size... bendenizde yazmak isterim doğrusu. bu konuda kiminle görüşmem lazım üstad... eyvallah

  • Kemal ÖZDEN İMH YÖN.KUR.BŞK.
    24-07-2014

    Ey yaratılmışların en şerlileri! İnsan kılıklı müsveddeler. Sizi tanıyoruz. Dünyaya nasıl tutkun olduğunuzu, hayatı nasıl sevdiğinizi biliyoruz. İman edenlere düşmanlık bakımından en şiddetli tarafın sizler olduğunu da. Bizde açıkça ilan ediyoruz ki; Size açıkça düşmanız, Allah'ın düşmanlarının düşmanıyız. Allah'ın tertemiz elçilerini katleden siz şer topluluğunun düşmanıyız. Mü'minleri çoluk çocuk demeden katleden siz siyonistlerin hem bu dünyada hemde ahirette düşmanıyız. Sizinle bizim aramızda ebedi bir düşmanlık ve kin vardır. Taki siz bir olan Allah'ı tevhid edip iman edinceye kadar bu düşmanlık devam edecektir. Ancak bekleyin. Allah cc sizleri hiç ummadığınız bir yerden azaba uğratacak. Taki kendi ellerinizle ve mü'minlerin elleriyle kendinizi cezalandıracaksınız. O günler yakındır. Katlettiğiniz yavrularımızın kanında boğulacaksınız. Hayatınızın kalan kısmını korku içinde ve birer lagım faresi gibi sıgınaklarda ve yerin altında geçireceksiniz. Hayat mı bu yaşadığımız diyeceksiniz. Vallahi ve billahi bu hayattan başka bir akıbet sizi beklemiyor. Fırsat varken tevbe edip iman eder ve safınızı değiştirirseniz dinde bizim kardeşlerimiz olursunuz. Yoksa hem bu dünya da hemde ahirette akıbetiniz feci olacak.